Метка: ДАБІ

Чому ЖК «Поділ Град Вінтаж» раптом активізувався?

Карантин в нашій країні впроваджений досить дивно. Для бізнесу, котрий ведеться чесно та прозоро – це обмеження, що ведуть до кризи. Але, наприклад, для нелегального будівництва – це навпаки безмежні можливості….


ДАБІ: карантин не пешкода для хабарів

На Офіційному сайт Національної поліції повідомили про затримання на хабарі головного інспектора Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області….


“Синергія сіті” побив рекорди впізнаваності за аферизмом

Афера на мільярди: ДАБІ визнала незаконним будівництво ЖК “Синергія сіті”…


Максиму Микитасю вже не до філософії

Зі складу засновників компанії ТОВ «Філософія девелопмента», яка отримала вихідні дані на будівництво 51-метрового торгового комплексу у Печерському районі столиці, вийшло ТОВ «А.В.Інвестиції», яке заснували особи з оточення екс-нардепа Максима Микитася….


Андрій Насіковський стане горе-забудовником столичного рівня?

Державна архітектурно-будівельна інспекція України у серпні видала ПАТ «Авіакомпанія «ВІТА» дозвіл на будівництво житлового будинку на вул. Гоголівська, 32-В у Шевченківському районі Києва. Про це свідчать дані офіційного сайту ДАБІ….


Максим Мартинюк та життя «по-новому» у ДАБІ

Відколи Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства став вельмишановний Гройсман В.Б., а за сумісництвом ще й віце-прем’єр-міністром, почалася колотнеча навколо Державної архітектурно-будівельної інспекції України. На кожному засіданні Верховної Ради почали обговорювати питання ліквідації, передачі функцій, і нібито  децентралізації цієї структури. Що ж діється насправді?…