Метка: ДФС

Геннадій Мітяєв піднімає голову

Так, перспектива нової посади з’явилася у колишнього заступника начальника Харківської митниці, одіозного Геннадія Мітяєва, котрий нині є фігурантом одразу кількох кримінальних проваджень….


Алексей Любченко перешел на сторону Анатолия Сандурского

Судя по тому шлаку, который назначает Любченко, ДФС при нем станет организацией вымогателей в духе Клименко. К примеру, первым заместителем начальника ГУ ВБ ДФС назначен Анатолий Сандурский. Это, выкормыш Кмиты и бывший подчиненный Алексея Петрова, который в СБУ прославился исключительно как вымогатель. Ждем Поклада на начальника ВБ. Вот что пишут о Сандурском наши читатели….


ДФС: рудимент державних органів України

Державна фіскальна служба – справжній рудимент державних органів України. Реорганізована навесні 2014 року з Міністерства доходів і зборів Клименка-Януковича, вона так і залишилася «монстром» як за кількістю повноважень, що дублюють одне одного, так і за рівнем корупції.. Саме тому раніше було ухвалене рішення про ліквідацію Державної фіскальної служби – виокремлення з її структури окремих Державної…


Орест Витык продолжит темные схемы Василия Костюка уже в Киеве?

Руководить Киевской областной налоговой службой будет отъявленный коррупционер и «схематозник» Орест Витык, который до последнего времени занимал должность заместителя ГФС в Львовской области….


Мирослав Продан: закордонні нерухомість, автомобілі та бізнес

Правоохоронні органи інкримінують Мирославу Продану незаконне збагачення на 86 мільйонів гривень. Саме на цю суму були придбані об’єкти нерухомого та рухомого майна, якими, за даними слідства, користується екс-очільник ДФС Продан. Всі вони записані на його довірених осіб….