Метка: Київ

Олександр Ярема влаштував спецоперацію «Земля Переяславщини»

Стара земельна мафія пристосувалася до децентралізації і відкрила для себе нові нечувані можливості…


Корупція у «Укрспортзабезпеченні» нарешті зацікавила правоохоронців

16 грудня 2019 року у Києві оперативники Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції, слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Києві, за процесуального керівництва прокуратури Київської області затримали одного з керівників держустанови Міністерства культури, молоді та спорту України під час одержання неправомірної вигоди….


Ярослав Гадзало та брудні земельні схеми

Землі Національної академії аграрних наук займають площу, яка за розміром уп’ятеро більша за Київ….


Ярослав Гадзало «віджав» майже півмільйона гектарів в держави?

Очільники Національної академії аграрних наук та їхні родичі стають власниками земельних ділянок на територіях, що раніше використовувались підпорядкованими академії дослідницькими установами. Про це йдеться в розслідуванні програми «Схеми: корупція в деталях» (спільного проекту Радіо Свобода та UA:Перший) «Аграрні барони»….


Ярослав Гадзало, Ануш Балян та Анатолій Заришняк привласнюють державну землю

Землі Національної академії аграрних наук займають площу, яка за розміром уп’ятеро більша за Київ. А оскільки академія – це дослідно-наукова бюджетна установа, то й землі, якими вона розпоряджається, – державні.Об этом информирует AFERIST.ORG со ссылкой на   cripo.com.ua Журналісти програми «Схеми» виявили, що подекуди ця земля опиняється у приватних руках, а найбільш ласі ділянки переходять у…


Віталій Малех: кандидат до ДБР з сумнівними намірами

Чиновники ТОП-рівня – саме їхні справи розслідуватиме новостворений правоохоронний орган – Державне бюро розслідувань. Станом на сьогодні тільки відбувається конкурс на керівні посади в цьому органі. Однак, очевидно, що для того, аби ДБР було високопрофесійним та незалежним органом – його мають очолювати такі ж особи. Втім, серед кандидатів на керівні посади Державного бюро розслідування ми…


Игорь Кушнир и «Киевгорстрой»: коррупционная империя

Ігор Кушнір обіймає посаду президента ПрАТ «ХК «Київміськбуд» з квітня 2012 року. За цей час чиновник встиг накопичити статки, які аж ніяк не відповідають його доходам у державній компанії….