Метка: Київ

Дмитро Андрієвський з бандою давить на Київраду

Суд скасував рішення Київради про розірвання договорів оренди двох ділянок загальною площею 4,39 га у провулку Феофанівський, 14-Б і по вул. Метрологічна, 14-Д у Голосіївському районі Києва. Про це свідчать рішення Господарського суду м. Києва від 29 квітня і 10 червня….


Викрито махінації з виборчим списком «Батьківщини» до Київоблради

Київська обласна “Батьківщина” знову втрапила в неприємності. Тільки-но соратники Юлії Тимошенко вигнали одних депутатів облради, завели на їх місце інших і полегшено зітхнули, як на арені з’явилася ЦВК. Ще в березні обласний окружком провів ревізію виборчих списків “Батьківщини” до Київоблради 2015 року і повиключав звідти тих, хто “передумав” бути депутатом. В результаті бабахнув черговий скандал:…


Андрій Герус: нардеп-«катала»

Народний депутат від президентської партії “Слуга народу” Андрій Герус має чималий картковий борг, ба більше, цих даних немає в електронній декларації політика….


ДФС: рудимент державних органів України

Державна фіскальна служба – справжній рудимент державних органів України. Реорганізована навесні 2014 року з Міністерства доходів і зборів Клименка-Януковича, вона так і залишилася «монстром» як за кількістю повноважень, що дублюють одне одного, так і за рівнем корупції.. Саме тому раніше було ухвалене рішення про ліквідацію Державної фіскальної служби – виокремлення з її структури окремих Державної…


«Автомагістраль-Південь» та Укравтодор: тендерні махінації

(Додано коментарі ТОВ «Автомагістраль-Південь» до всіх кримінальних проваджень)….


ДАБІ: карантин не пешкода для хабарів

На Офіційному сайт Національної поліції повідомили про затримання на хабарі головного інспектора Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області….


Сергій Верланов та «славнозвісні» «конверти»

Продовжуючи тему нашого журналістського розслідування діяльності незаконних конвертаційних центрів під «кришуванням» Голови Державної податкової служби Верланова Сергія Олексійовича ми вийшли на його давнього бізнес партнера по цих мутних справах….


Олександр Ярема влаштував спецоперацію «Земля Переяславщини»

Стара земельна мафія пристосувалася до децентралізації і відкрила для себе нові нечувані можливості…


Ігор Суховетрук та замкнене коло корупції

Що нам відомо про кістяк правоохоронної системи України? Насамперед те, що тут, як і багато років раніше, панує кругова порука – кожен має на сусіда компромат. Решта тримається на сімейних кланах.Об этом информирует AFERIST.ORG со ссылкой на  ord-ua.com…


Корупція у «Укрспортзабезпеченні» нарешті зацікавила правоохоронців

16 грудня 2019 року у Києві оперативники Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції, слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Києві, за процесуального керівництва прокуратури Київської області затримали одного з керівників держустанови Міністерства культури, молоді та спорту України під час одержання неправомірної вигоди….