Як стало відомо нашому виданню з офіційної фейсбук-сторінки Слуги народу Бучанський район , Василь Феєр відомий у Гостомелі аферист, який ошукав кількасот сімей.

Суть афери полягала у наступному: у Гостомелі Феєр почав будувати ЖК Покровський, на котловані забудовник підписав договіри, пообіцяв людям квартири. Пройшов деякий час, забудовник заморозив будівництво та запропонував жителям оплатити кварири вдруге. Потім Феєр намагався втюхати свій недобуд Компанії Доброград, у селищі була розвішана реклама, що новий заходить забудовник, час спливав, нового забудовника ніхто в очі не бачив. Не дивлячись на скандали Феєр гроші інвесторам не повертає, шантажуючи їх недобудом.

Інвестори звертались з цього приводу в усі інстанції та до Президента:
https://petition.president.gov.ua/petition/81060

Окрім того Феєр відомий тим, що не виконав свої зобов”язання перед Гостомельською селищною радою не до кінця розрахувався за землю а також “забув” збудувати датячий садок.

І ось зараз ця “талановита” особа рветься у депутати, коштувало це йому 25 тисяч доларів, питання вирішувала його кума та подруга Олена Джадалла, яка є координатором штабу Дубінського у Бучанському районі.

Фактично Слуги народу взяли під свій дах відому в Гостомельському регіоні будівельну аферу, а інвесторам годі сподіватись на повернення грошей або отримання обіцяних квартир.

по материалам:  antikor.com.ua