Печерський суд Києва відправив під цілодобовий домашній арешт двох співробітників управлінь Служби безпеки України.Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на ухвали від 26 грудня.

Йдеться про заступника начальника відділу захисту національної державності Управління СБУ в Запорізькій області, а також про заступника начальника 1 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Обом працівникам СБУ повідомлено про підозру за ч.3 ст.368 ККУ – одержання неправомірної вигоди.

24.05.2019 ДП «Артемсіль» підписало з «ТОВ «ЄВРО СНАБ ТРЕЙД» договір будівельного підряду на капітальний ремонт системи водопостачання, каналізації, рециркуляції та фільтрації басейну спорткомплексу у місті Соледар.

Наприкінці травня 2019 невстановлені службові особи у кабінеті першого заступника директора ДП «Артемсіль» начебто висловили представнику приватної фірми вимогу передати 800 тис. грн. за повну оплату фактично виконаних робіт.

З травня по листопад 2019 невстановлена службова особа із керівництва ДП «Артемсіль», за версією слідства, залучила до незаконної схеми з метою отримання хабара співробітників Служби безпеки України. А останні нібито погодились, зазначивши, що подальшими діями будуть керувати особисто, а неправомірну вигоду звернуть на спільну користь.

27.11.2019 приблизно о 23:30 год. у ресторані «BELUGA», що знаходиться у місті Запоріжжя, за матеріалами справи, сбушнику передано 8500 доларів. А 24 грудня в офісі компанії передано решту 540 тис. грн. Тієї ж ночі двох працівників СБУ затримано.

Підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років. Рішенням суду їх доставлено за місцем проживання для відбуття домашнього арешту, а також зобов’язано здати документи для виїзду за кордон.

По материалам:  sudreporter.org