Метка: <span>Україна</span>

Олег Крапівін: що знайшли у “Олега Бакінського” правоохоронці?

У п’ятницю, 9 жовтня 2020 року, працівники київського Управліняя стратегічних росзлідувань ДСР Національної поліції України здійснили обшук в помешканні 60-річного співзасновника ГО “Конгрес київських азербайджанців” Олега Крапівіна, який відомий в статусі “авторитетного бізнесмена” на прізвисько “Олег Бакінський”. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info….


Нові Петрівці Вишгородського району та політичні гуляння у розпал пандемії

Крали, крадуть і будуть красти? Нові Петрівці Вишгородського району – село у передмісті столиці, тож земля тут – на вагу золота. Проти місцевих посадовців вже почали кілька кримінальних проваджень за фактом розкрадання державного майна. Тож не дивно, що й виборча кампанія тут проходить із численними порушеннями, які зафіксували в рамках проєкту «Стоп політичній корупції»….


Ігор Замикула самовільно захопив 82 гектари землі

Місцеві правоохоронці бояться силового протистояння на землях Новгород-Сіверського району. Під питанням 82 гектари сільськогосподарської землі. Два підприємства уже більше ніж півроку не можуть вирішити хто повинен обробляти ці землі. І якщо одна сторона має всю необхідну документацію, то для інших, гарантом їхньої правоти став аграрний куркуль з Полтавщини, син люстрованого у 2015 році заступника Полтавської…


Василь Костюк та таємниці тіньової «каси»

Клан Костюків непомінтно набирає обертів…


Володимир Жмамк поставив успішний бізнес на рейки

Маєток у селі Гореничі за 5 млн доларів, помешкання у Києві та Франції, земельні ділянки, 17 мільйонів гривень на банківських рахунках – усе це статки нового очільника «Укрзалізниці» Володимира Жмака. Як живе головний залізничник країни? «СтопКор» зазирнув за паркан….


Юрій Костюк набирає корупційних обертів

Клан Костюків непомінтно набирає обертів…


Табаловы присядут надолго за налоговые махинации?

Працівники податкової міліції Офісу великих платників податків під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора викрили масштабну схему формування схемного податкового кредиту з ПДВ, яка використовувалася одним з підприємств реального сектору із залученням фіктивних компаній та діяла протягом 2018-2019 років….


Мамука Оніані вже не зможе втекти?

Ввечері середи, 9 вересня 2020 року, співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України здійснили затримання 43-річного уродженця Грузії Мамуки Оніані, який відомий в статусі так званого злодія в законі на прізвисько «Мамука». Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info….


Олесь Кудрик: скандальна біографія

Сільський голова Софіївської Борщагівки Олесь Кудрик незабаром покине свою посаду після місцевих виборів, в цьому районі створять новий ОТГ, де зміниться адміністративний центр….


Сергій Тихонов: людина Януковича може стати Генеральним директором Державного концерну «Укроборонпром»

Враховуючи, що брат Єрмака торгував посадами, в принципі не дивно, що Керівник Офісу Президента хоче просунути на ключову державну посаду таку людину….