Метка: <span>Україна</span>

Сергій Тихонов: людина Януковича може стати Генеральним директором Державного концерну «Укроборонпром»

Враховуючи, що брат Єрмака торгував посадами, в принципі не дивно, що Керівник Офісу Президента хоче просунути на ключову державну посаду таку людину….


«CreditWest Bank» захоплює чужий бізнес?

Починаючи з 2014 року бізнес переживає не кращі часи. Війна, фінансова криза, пандемія… Приватний сектор економіки захлинається і потребує підтримки – це наголошують економічні експерти….


«Онур» та «ТБЦ» промишляють фіктивними тендерами?

28 серпня Служба автомобільних доріг у Закарпатській області підписала два договори з ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на поточний середній ремонт дороги Н-13 Львів-Самбір-Ужгород сукупною вартістю 698,69 млн гривень. Про це повідомляється на сайті «Прозорро»….


Олександр Заруба займе посаду керівника «Укрзалізниці»?

13 серпня 2020 року в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик призначив на посаду першого заступника директора регіональної філії «Придніпровська залізниця» Зарубу Олександра Володимировича….


Київські прокурори Хорольська та Головко намагаються закрити справи проти рейдерів?

Прокурори Київської місцевої прокуратури №10 О.Хорольська та Б.Головко намагаються закрити справи проти рейдерів та сприяти незаконному заволодінню майном….


Ирина Долозина спрячет концы в воду?

Слідчий в особливо важливих справах другого слідчого відділу управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури м. Києва звернувся до суду із клопотанням, у межах кримінального провадження внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42016000000002035 від 04.08.2016 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.364, ч.3 ст.212 КК України, про арешт…


Хто може стояти за фірмами, які привласнили землю біля санаторію «Червона калина»?

Річка, сосновий ліс, санаторій. Це Жобрин, що в 40 кілометрах від Рівного. Один берег займає санаторій «Червона калина». Інший – в загальному доступі. Був. Бо тепер тут скрізь – приватна територія, яка має всі шанси перетворитися на чергове котеджне містечко….


Андрей Андрейкив и криминальный бекграунд

Щоб і надалі сидіти на тіньових грошових потоках, що перетікають з митниці, в обхід бюджету, прямо до кишень десятка наближених, своїх людей, пише Антикор….


ДФС: рудимент державних органів України

Державна фіскальна служба – справжній рудимент державних органів України. Реорганізована навесні 2014 року з Міністерства доходів і зборів Клименка-Януковича, вона так і залишилася «монстром» як за кількістю повноважень, що дублюють одне одного, так і за рівнем корупції.. Саме тому раніше було ухвалене рішення про ліквідацію Державної фіскальної служби – виокремлення з її структури окремих Державної…


Евгений Черняк продолжает снабжать украинцев низкосортным спиртом?

Владелец Хортицы и главный враг ушедшего в отставку министра Кутового продолжает травить украинцев низкосортным спиртом. Или проще сказать… бодягой. Хортица не просто закупает некачественный спирт, она приобретает то, что вообще нельзя использовать при производстве ликеро-водочных изделий….