Колишній депутат Київради і соратник Леоніда Черновецького, а нині так званий «смотрящий» за Києвом Денис Комарницький у 2017 році домовився з менеджеркою біглого ексміністра Олександра Клименка щодо виведення з-під арешту і подальшого продажу ряду об’єктів у Конча-Заспі. Про це свідчать документи, що найвірогідніше містилися на комп’ютері юриста Комарницького, копію котрого передав «Bihus.info» народний депутат Гео Лерос.Об этом сообщает UKRCOMPROMAT.INFO со ссылкой на  nashigroshi.org
На комп’ютері містяться численні драфти «понятійок» – домовленостей про якісь спільні дії, що не мають жодної юридичної сили, але традиційно укладаються «поважними» бізнесменами для координації подальших дій – створені юристами з обійми Комарницького. Перша «понятійка» щодо активів Клименка датована 2017 роком. Йдеться про ряд земельних ділянок і величезного недобуду в Конча-Заспі, зокрема й на території котеджного містечка «Клим», де окрім цього мешкає і сам Комарницький.

Оксана Чепіжко і Олександр Клименко

Комарницький домовлявся з Оксаною Чепіжко – по суті, менеджеркою ексміністра Клименка, яка була задіяна в цілому ряді пов’язаних з ним бізнесів. Після Революції Гідності, коли Клименко втік до Москви, Чепіжко опинилася на керуючих посадах в пов’язаній з ексміністром групою компаній «Юнісон» і очолила так само афілійовану з ним компанію «Ексельсіор». Саме на цих юридичних особах було акумульовано величезну кількість активів, які в подальшому потрапили під судові арешти через відкриті на Клименка справи.

Комарницькому «приглянулися» п’ять ділянок і довгобуд «Ексельсіора». Фінальна стадія перемовин відбулася в травні 2019-го. Тоді сторони спочатку підготували чергову «понятійку». Відповідно до неї Денис Комарницький мав би сплатити Чепіжко $2,65 млн за ділянки і недобуд, а та, в свою чергу, гарантувала до серпня 2019-го вирішити всі питання з арештом майна. В документі це звучить наступним чином:

«снятие всех ограничений и обременений с Недвижимого имущества, выведение Недвижимого имущества из управления АРМА и отмену всех судебных постановлений о наложении ареста на Недвижимое имущество и о передаче Недвижимого имущества в управлении АРМА».

Про серйозність цих намірів свідчить, наприклад, скан-копія паспорту Оксани Чепіжко, яка теж містилася на комп’ютері і могла використовуватися для оформлення наступних документів.

23 травня Комарницький і Чепіжко підписують цілий ряд вже офіційних документів. Наприклад, договір поруки, відповідно до якого Комарницькому зобов’язані продати активи і попередній договір, яким урегульовується сума завдатку – понад 13 мільйонів гривень і визначається дата підписання основного договору – 2 вересня 2019-го.

Саме в цей день Печерський суд зняв арешти з активів і скасував передачу АРМІ.

В подальшому, в один день 6 грудня 2019 року ділянки і недобуд оформили на приватну особу. Договори посвідчувала та сама нотаріус, яка працювала до цього з Комарницьким і Чепіжко. Власником активів став Юрій Булгаков. Людина з таким же ПІБ за часів мерства Леоніда Черновецького і одночасно з депутатством самого Комарницького була депутатом Київської міської ради. Його ім’я потрапляло до списків київських депутатів, які голосували за сумнівні рішення в унісон з командою Леоніда Черновецького. Можна припустити, що Булгакова використали в якості «формального» покупця для нерозкриття особи Комарницького в цій історії.

Дениса Комарницького почали називати «новим смотрящим» за Києвом восени 2019-го, після виборів до Верховної Ради. Ряд журналістів, активістів та експертів заявляли, що команда Комарницького працювала з нардепом від «Слуги народу» та відомим ресторатором Миколою Тищенком під час парламентських перегонів.

В подальшому прізвища Комарницького, Тищенка та на той момент помічника президента Андрія Єрмака згадувалися в контексті так званої «війни за Київ», коли тодішній очільник Офісу президента Андрій Богдан намагався перерозподілити впливи в місті за рахунок послаблення позиції мера Кличка і введення іншої, можна припустити – «своєї» людини на посаду голови Київської міської державної адміністрації. Ймовірний союз Кличка і Єрмака в протистоянні цим намірам Богдана закінчився відставкою останнього. За даними наших джерел це могло позначитися на зростанні впливу в Києві Дениса Комарницького. Він нині залучений до активної мерсько-передвиборчої кампанії Тищенка, який вважається креатурою Єрмака і «засвітився» в скандальній історії з рестораном «Велюр».