Управління капітального будівництва Одеської ОДА у грудні уклало 17 угод щодо будівництва, реконструкції та капітального ремонту спортивних майданчиків на загальну суму 24,66 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».Цьогоріч влаштують 17 спортмайданчиків для міні-футболу зі штучним покриттям біля навчальних закладів і просто в населених пунктах, перелік яких наведено нижче.

Кошти розділили три підрядники. ПП «Тамірат» отримало замовлень на 11,63 млн грн., ТОВ «Одесміськбуд» – на 7,26 млн грн., а ТОВ «Будінвест-Профі» – на 5,77 млн грн.

Крім того, ще дві угоди з «Одесміськбудом» щодо майданчиків ДНЗ «Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти» і ДНЗ «Ананьївський професійний аграрний ліцей» було одразу розірвано через неможливість виконання з економічних та виробничих обставин.

Вартість кожної з укладених угод трохи менша від встановленого законом порогу в 1,50 млн грн., після якого будівельники ОДА мали би проводити відкриті торги зі щонайменше двома учасниками. Зменшення вартості закупівлі нижче порогу дозволило управлінню проводити закупівлі, укладаючи угоди з непрозоро обраними підрядниками.

Підсумкові відомості ресурсів і кошториси до договорів не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів із ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Створений у 2016 році одеський «Тамірат» зі статутним капіталом 500 тис грн. належить одеситу Костянтину Якименку. Раніше він керував ПП «Шекєр» з Одещини, яким тоді володіла одеситка Ірина Сердюк. Останнє зараз переоформлене у Львові під новою назвою «Вестбудторг» на нинішнього директора Вадима Левицького з Києва.

Раніше «Тамірат» отримав підрядів інших замовників Одещини на 11,62 млн грн.

«Одесміськбуд» зі статутним капіталом 10 тис грн. зареєстрували в 2016 році як «Укрбуд Інвест Лтд» на директора Іллю Махна, а потім переписали під новою назвою на адвоката Олега Бєлосевича і директора Юрія Воронова. Останній був кандидатом у депутати Авангардівської селищної ради, очолюючи відділ продаж ТОВ «Кріопром-Газ-Ізмаїл».

Раніше «Одесміськбуд» отримав підрядів інших замовників Одещини на 13,94 млн грн.

Створена в 2018 році «Будінвест-Профі» з-під Одеси зі статутним капіталом 2 тис грн. належить директору Юлії Волковій. Колись вона шукала в Одесі роботу офіс-менеджера.

Раніше «Будінвест-Профі» отримав підрядів інших замовників Одещини на 12,79 млн грн.

Нагадаємо, у грудні КП «Житло-Сервіс» Київради так само роздробило влаштування шкільних спортмайданчиків на допорогові угоди загальною вартістю 47,88 млн грн. При цьому не вперше: позаторік такі підряди отримало ТОВ «ФФУ Продакш» Федерації футболу України, яку очолює нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Андрій Павелко.

по материалам:   nashigroshi.org