Одеський міський голова Геннадій Труханов, а також бізнесмени Олександр Ангерт і Володимир Галантерник звинувачуються в тому, що приховують за кордоном незаконно здобуті в Одесі кошти. Про це повідомляє видання Opinion з посиланням на видання Kyiv Post.

Ангерт, Галантерник і Труханов, а також їхні сім’ї володіють нерухомістю в Лондоні, а Галантерник нібито має майно в Майамі, штат Флорида.

Труханов відмовився від коментарів, а Ангерт і Галантерник не відповіли на запити про коментарі.

Brightside Properties № 3 та 4, які мають у власності дві квартири на вулиці Knightsbridge у Лондоні, в 2010 році належали Миколі Фомічеву, юристу Ангерта, згідно з даними Paradise Papers – інформаційному витіку офшорної інформації, – про це у квітні повідомив партнер Kyiv Post Проект із розслідування корупції та організованої злочинності.

У 2015 році Brightside продала квартиру доньці Ангерта за 12,5 млн фунтів стерлінгів. Нині вона володіє трьома квартирами на вулиці Knightsbridge 199.

Тимчасом компанія East Corner Properties Limited, зареєстрована на Британських Віргінських островах, надала Ангерту довіреність на придбання квартири в Kensington Court Garden у 1996 році. Він продав квартиру в 1999 році за 2,5 млн доларів.

Документи, що додаються до електронного листування між британським юристом Олександром Попівкером і офшорною компанією Appleby, які отримав Проект із розслідування корупції та організованої злочинності, також показують, що Галантерник жив на вулиці Knightsbridge 199. Згідно із земельним реєстром Великобританії, у січні 2015 року цю квартиру придбала компанія з острова Мен за 4,6 млн фунтів стерлінгів.

У 2014 році дружина Галантерника Наталя Зінько розповіла журналу Tatler, що пізніше вони переїхали до будівлі стилю епохи регентства в Мейфері. Фотографії з розкішної квартири, опубліковані у Tatler, демонструють спальню вищого ґатунку в стилі рококо.

У 2016 році Зінько влаштувала тематичну вечірку на день народження, головною темою якої була французька королева Марія Антуанетта.

У 2015 році цивільна дружина Труханова Тетяна Колтунова та його дочка Катерина Труханова контролювали Peninsula Property Holdings.

У 2016 році Peninsula Property Holdings, зареєстрований на Британських Віргінських островах, заплатив 3,7 млн фунтів стерлінгів за лондонську квартиру в розкішному житловому будинку Chilterns, розташованому в районі Marylebone.

20 квітня журналісти Проекту з розслідування корупції та організованої злочинності побачили на балконі квартири дочку бізнесмена, 25-річну Аню Ангерт.

Галантерник також нібито має активи в Майамі, штат Флорида.

Його бізнес-партнер, Радіон Лефтерьєв, є секретарем холдингової компанії Miami RCR Trading Inc, зареєстрованої в Майамі, що нині не працює.

Дружина Галантерника регулярно розміщує світлини з Майамі.

Тимчасом громадянин США Олег Райвич зареєстрований в тому ж самому будинку в Майамі, що і батьки дружини Галантерника, повідомляє журнал «Новое время». Він володіє Одеським Першим Міським Радіо та GVI Investments – назва компанії відповідає ініціалам Галантерника

по материалам:  volna.od.ua