За даними журналістів, Орест Вітик нібито не вніс у декларацію корпоративні права на кілька компаній своєї дружини, не вказав частину заощаджень і використовує для пересування не той автомобіль, який згадав у документі

Заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області Орест Вітик нібито не вказав у декларації про доходи активи, які можуть свідчити про конфлікт інтересів. Про це йдеться в матеріалі «Подробиць».

Зокрема, Орест Вітик, за інформацією ЗМІ, використовує в повсякденному житті і для робочих поїздок Mercedes-Benz V-Class або одну з двох BMW X5, а не ВАЗ-2101 1972 року випуску, яка вказана у його декларації. Як відзначають журналісти, автомобілі належать ТОВ «Аурум-Сіті», співзасновником якого є дружина податківця Ірина Вітик. Машини нібито були придбані у ПП «Профишел».

Але, як встановили ЗМІ, ТОВ «Аурум-Сіті» не купувало і не імпортувало такі автомобілі, що нібито може свідчити про їх контрабандне походження.

Журналісти відзначають, що Вітик не вніс у декларацію корпоративні права на кілька компаній своєї дружини. У ЗМІ зазначили, що в сферу його відповідальності входить, зокрема, «контроль» за сплатою податків, в тому числі бізнесу дружини і батька — засновника і власника ПП «Мега-Тех» Дмитра Івановича Вітика. Один з проектів забудови даного ПП викликав негативний резонанс серед львів’ян. Виходячи з цього, журналісти вказують на можливий конфлікт інтересів.

При цьому, як стверджують журналісти, Орест Вітик вирішив просунутися по службі, скориставшись послугами колишнього головного державного ревізора-інспектора в ГУ ГФС в м. Києві Юрія Кригана, який нібито позиціонує себе найбільш довіреною особою нового голови ГФС Сергія Верланова і вказує прайси на посаді.

У матеріалі «Подробиць» також зазначено, що кар’єрне зростання Вітика з допомогою Кригана нібито обійдеться львівському податківцю в $1 млн. При цьому в декларації Вітика зазначено, що в минулому році він заробив разом з дружиною 2,5 млн грн, а заощаджень у дружини тільки на 450 тис. грн.

по материалам:  40a.kiev.ua