Як ми Вам і обіцяли розслідування по конвертаційних центрах, які діють по всій Західній та Центральній Україні. Тіньовим власником та ідейним лідером обкрадання нашої багатостраждальної держави є адвокат Костюк Василь Васильович.

Схема проста Костюк В.В. створює фіктивні компанії, в яких за рахунок великого обороту коштів проводяться транзакції з річним оборотом більше мільярда гривень в рік, а в кращі часи влади злочинця-втікача Януковича – до 5 мільярдів гривень в рік. Клієнти його компаній – це найбільші підприємства Львівщини та інших регіонів, однозначно зрозуміло із за «недолугого» законодавства нашої держави  великі підприємства не можуть вивести з обороту готівку і тут як тут пан Костюк,  який одним продає готівку, а другим тим самим зменшує оборот, тобто, надає неоцінені послуги, які кримінальним правом трактуються як ст.205 фіктивне підприємництво, ст. 209 відмивання коштів та ст. 212 ухилення від сплати податків на мільярди гривень під час війни.

Після цього як фіктивне підприємство десь засвітилося його за допомогою податкової адміністрації та суду роблять банкрутом та закривають як зараз відбувається з компанією «Альтера – Захід» код ЄДРПОУ 38933149, яка зареєстрована, але не існує за адресою Б. Котика 7( де і знаходиться офіс одного з найбільш одіозних партнерів конвертатора Костюка В.В. пана Кривуна В.)

Директором цієї компанії є Мандзяк Віталій який торгує товарами торгової марки «HULA» (ХьЮЛЯ-УКРАЇНА).

візитка

( відео як Мандзяк, оборот фірми якого склав мілярд гривень в рік продає порохотяги ми викладемо в наступній частині цього розслідування). 

Таким чином, ми викладаємо список всіх конвертаційних центрів України які діють і процвітають:

В тему: Cunning or clueless? Europe reacts in Brexit bout with May

1) ТОВ «ВМП СЕРВІС СОЛЮШНГ» ЄДРПОУ 39090306

2) ТОВ «ВЕСТ МЕТАЛ ГРУП» ЄДРПОУ 39289556

3) ПП «НП «ХІМІЧ» ЄДРПОУ 38075025

4) ТОВ «УКР СЕРВІС ГРУП» ЄДРПОУ 39123362

В тему: Множатся слухи, что США ищут замену на пост президента Украины.

5) ТОВ «ЕКОДИТ» ЄДРПОУ 36958313

6) ТОВ «ГАРАНТ БУД» ЄДРПОУ 38751654

7) ТОВ «УСПІХ ЮА» ЄДРПОУ 38689971

8) ПП «ПРАЙМ ФІШ» ЄДРПОУ 37786861

В тему: И хата не моя. Куда пропали недвижимость и жена депутата Владислава Резника?

9) ТОВ «ЛЕКСМАЙНД» ЄДРПОУ 39350138

10) ТОВ «КОМПАНІЯ ЛАНШЕРІ КЕПІТАЛ» ЄДРПОУ 38517030

11) ТОВ «СТИЛЬ МЕДІА» ЄДРПОУ 36858290

12) ТОВ «ІНВЕСТ ТРЕЙД ГРУП» ЄДРПОУ 38402750

В тему: Крах очередного фейкового «завода» в Южно-Казахстанской области

13) ТОВ «АЛЬТЕРА ЗАХІД» ЄДРПОУ 38933149

14) ТОВ «ЛЕНДМАН ІНТЕРТРЕЙД» ЄДРПОУ 39402175

А також ми розкажем як працівники титану задіяні в розвезені брудних коштів та викриємо всіх посадових осіб, які «кришують» цей брудний бізнес.

Ми звертаємось до пана прокурора Іваника Т.Я. (нач. Відділу УПМ Прокуратури Львівської області),  як подейкують джерела в правоохоронних структурах пан Іванник в неформальних розмовах розказує, що він знищить журналістів і директора інформаційного агентства «Корупція Інфо» шляхом відкриття кримінальних проваджень та те що прокурор Федик Роман Романович його в цьому підтримує.

Ми колектив журналістів ІА «Корупція Інфо» просимо вважати цю статтю і дві інші частини розслідування прямою заявою про злочини вчинені злочинною організацією за ст.205,209,212КК України.

Ми звертаємось до Вас пане Прем`єр-міністр Яценюк А.П., до Вас пане Президенте Порошенко П.О. та до Вас пане Генеральний прокурор Шокін В.М. як команда журналістів, юристів, адвокатів на протязі всього періоду підтримуємо Ваші починання боротьби з корупцією, нерівної боротьби з ворогом на сході,  але прийшов час і Вам звернути увагу на конвертаторів, злочинців у пагонах і захистити нас від переслідування Костюка В.В. та злочинної організації в правоохоронних структурах Львівської області в цей момент є реальна загроза життю та здоров`ю  журналістів та директора   ІА «Корупція Інфо».

Ми просимо Вас створити незалежну комісію та перевірити інформацію про конвертаційні центри, а також провести чистки в правоохоронних структурах, які ви анонсували

По материалам:  taras-ua.com