Багато хто обговорює затримання податківця на хабарі, але насправді це досить не значна «подія» і всі обставини справи нам невідомі. Але для підвищення показників, Прокуратура радісно відзвітувала, та виклала фото затриманого.Об этом сообщает UKRCOMPROMAT.INFO со ссылкой на  antikor.com.ua

Але те що відбувається насправді в ДПС Київської області особо нікого не хвилює. Керівником області поставили нікому не відомого  хлопчика –Олександра Загорського, який ще рік тому  «ходив до школи» та жив у Запоріжжі.

Тому насправді, один із тих хто реально керує областю, є  перший заступник ДПС Київської області – Володимир Луговський.

Персона начебто невідома, але… це «мент», котрий більше 15 років пропрацював в податковій міліції у різних районах столиці.

Але потім керівник  всіх «ментів» столиці і не тільки — Генерал Олег Низенко (очільник податкової міліції Києва), відправив своїх «псів» на «гражданку»,  де призначив всіх на топ-посади.

Читайте также: Рыба гниет с головы: налоговик Любченко попался на взятке
Луговський у 2009 році був «відряджений» заступником начальника ДПІ Святошинського району Києва, а після Печерського, а ще пізніше Бориспіль, Києво-Святошинський район, де він навіть став начальником.

В 2016 році життя його занесло в Житомирську область, де він був і начальником і заступником і навіть «з’їхав» до посади начальника відділу  у маленькому містечку Чуднів.

Люстрація та всі інші негаразди пройшли стороною.

І ось вже з приходом Любченко, у травні 2020 року, його (Луговського) назначають, ким би ви думали? —   начальником  управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу Головного управління ДПС у Київській області м. Київ.

Але вже у серпні 2020 року він — перший заступник начальника Головного управління ДПС у Київській області м. Київ.

Купив посаду чи має дружні відносини з Любченко, Олейніковим, чи Рубан (а значить теж купив!!!) не важливо, сьогодні він фактично керує Київською областю, а не якісь там  Загорський.